fbpx
İlk günden itibaren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hitap edecek geniş ürün yelpazesini, sürekli güncellenen sektör bilgimiz ile en verimli şekilde sunmayı hedefledik. 2008 yılında ISO 9001 standartlarına uygun olarak sertifikalandırılmış firmamız, dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılamak, yenilikçi ürünler tasarlamak ve geliştirmek için şevkle çalışmaya devam etmektedir. Üretim misyonunun yanı sıra teknik destek ve yedek parça hizmetiyle 7/24 çözüm ortaklarının yanında olmayı kendisine karakter edinen Taha Teknik olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda hizmet kalitemizle öncüyüz. Hedefimiz ülkemizde en kaliteli ve iş verimi yüksek olan ürünlerin kullanıma sunulmasıdır. TAHAWASH marka ürünlerimiz sonsuz bir uygulama yelpazesinde kullanım imkanı sunmaktadır; araçların, tarım makinelerinin, hafriyat ekipmanlarının, endüstriyel makinelerin, teknelerin ve uçakların temizlenmesinde, endüstriyel temizlikte, okul ve hastaneler gibi toplum hizmetlerinde, çiftliklerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Taha Teknik olarak bugün sahip olduğumuz dünya çapındaki başarının kaynağında hizmetlerimizi güven, sadakat ve şeffaflık çerçevesinde yürütmeyi öncelik edinmemiz vardır. Dünya lideri olma yolunda ilerlerken, hizmetlerimizi en hızlı ve etkili bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

8+ Şube

0
Ülkeye İhracat
0
Yedek Parça Üretimi
0
Mutlu Müşteri

Biz Kimiz?

2006 yılında Musa Çelik tarafından İzmir’de temizlik sektörüne adım atan firmamız yüzde yüz yerli sermaye kaynaklı bir firmadır. Bugün İzmir’in önde gelen sanayi bölgelerinden biri olan, kalifiyeli iş gücü ve çok sayıda üretim tesisi ile tanınan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde (Çiğli) yoluna devam etmektedir. Taha Teknik olarak, TAHAWASH markalı endüstriyel temizlik makineleri ve kendi bünyemizde ürettiğimiz yedek parçalar ile bugün uluslararası üne sahip bir firma konumundayız.

Neden Biz?

TAHA TEKNİK olarak beklentilerin ötesine geçip fark ve değer yaratan bir kuruluş olmayı ilke edindik. Müşteri memnuniyetini sağlamak, güvenilir hizmet vermek ve sektörde ihtiyaç duyulan tüm çözümleri sunabilmek hedeflerimiz arasında. Global olarak sağlanmış en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
Her daim yeniliklerin takipçisi olarak, müşterilerimizin taleplerini istenilen doğrultu ve zamanda karşılayıp, sunduğumuz müşteri bazlı çözümler ile memnuniyet sağlamaktayız. İstikrarlı olarak büyüyerek, global bir hizmet sağlıyoruz.

Sizin için buradayız! Sorularınızı, önerilerinizi ve işbirliği tekliflerinizi bekliyoruz.

Hemen iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimizi keşfedin.

444 5 351

2024 All Rights reserved | Tasarım & SEO ve Geliştirme Simur Digital

Add to cart